EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

 • Hilal BATMAZ
  Yeni açtığım iş yerim için yangın merdiveni yaptırdım. Yönetmeliğe uygun bir şekilde kurulumu yapıldı. İşinde çok başarılı bir firma kesinlikle tavsiye ederim.
 • Mehmet ADA
  Yangın merdivenimizin istenilen şartlara uygun ve sorunsuz bir şekilde kurulumu yapıldı. İşinde çok başarılı bir firma.
 • İrfan UZUN
  İş yerimiz için yangın merdiveni yaptırdık. Yönetmeliğe uygun ve sorunsuz bir şekilde kurulumu tamamlandı. İşinde çok başarılı bir firma kesinlikle tavsiye ederim.

ETİKETLER

BLOG

 • Yangın merdiveni fiyatını neler yükseltir?

  Yangın merdiveni fiyatları ile ilgili geçmişte yazdığımız yazılarda standart bazı özelliklerden söz etmiştik. Bu özelliklerin, müşteri isteğine göre daha kaliteli olarak sunulması, üstün malzemelerden üretilmesi ve ekstra detaylara yer verilmesiyle ise bu fiyatlarda artışlar görülecektir. İşte şimdi bu yazımızda yangın merdiveni fiyatını neler yükseltir? Sorusunun yanıtını vereceğiz.

  Yangın merdiveni alırken önceliği her zaman malzeme kalitesine vermenizi tavsiye etmekteyiz. Bunun dışında binanıza uygun olarak ölçülerin ve genellikle yüksek binalarda kullanılan Z yangın merdiveni özelliklerinin hemen hemen birbirleri ile aynı olacağını belirtebiliriz. Ancak kullanılan malzemelerdeki çelik ve metal profil kalitesi ne kadar üst seviyede olursa, yangın merdivenlerinin hayat kurtarma oranları da o kadar artacaktır.

  Bunu göz önüne aldığınız da, yangın merdiveni özellikleri alanında yapacağınız araştırmalarda, fiyatların yüksek olmasının pek bir önemi kalmayacaktır. Çünkü İstanbul yangın merdivenleri firmamız, hem ucuz fiyata yangın merdiveni temini sağlamakta, hem de malzemeleri en yüksek kalitede olanlarından seçmektedir. Böylece yalnızca maddi yönden kazanç sağlamayı değil, müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı da hedeflemektedir. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerde yangın merdiveni tiplerini, boyasını, basamaklarını ve sahanlıklarını ücretsiz keşif hizmetlerimizle belirledikten sonra üretime geçmekteyiz.

  Ürettiğimiz yangın merdiveni fiyatları için belirleyici olan unsurların kalitesini maksimum seviyede tutmamıza rağmen, piyasadaki rakiplerimize göre yine en uygun rakamlar firmamız tarafından sunulmaktadır.

  Yüksek kat seviyelerine, buna göre belirlenen yangın merdiveni tipine ve müşterinin isteğine göre yer verilen özel tasarımlara göre uyumlu hale getirilen yapıların hem zevkinize uygun olmasıyla yüzünüzü güldürmesi, hem de cebinize dost olması sayesinde uzun yıllar kullanım sunmasıyla, yangın merdiveni imalatında parmakla gösterilen sayılı firmalardan birisi konumunda bulunmaktayız.

  Sizlere ve dostlarınıza armağan ettiğimiz kalitemiz, profesyonel hizmetlerimiz ve hiçbir yerde duyamayacağınız fiyatlarımızla yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Hava şartlarının ve zemin şartlarını uygun hale getirdikten sonra çelik ve metal profilleri kaliteli bir şekilde birleştirerek kurulum ve montajları sağlamaktayız. Kendinizi yalnız hissetmenize fırsat vermediğimiz bakım ve onarım çalışmalarımızı da sunarak, yıpranmış yangın merdivenlerinizi eskisinden daha iyi performanslara ulaştırmaktayız. Böylece yangın merdivenlerinizi yenilemekle hem zaman kaybı, hem de maddi açıdan zararlar yaşamayacaksınız. Detaylı bilgileri almak, yangın merdiveni fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için web adreslerimizde bulacağınız iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. 0533 120 48 34 BAŞARI MÜHENDİSLİK

  DEVAMINI OKU
 • Çekmeköy Yangın Merdiveni

  Güvenlik tedbirlerini almak amacıyla kullanıma hazır hale getirilen yangın merdivenlerinde sorunsuz bir hizmet verilmesi gerekmektedir. Bu imkanları sağlamakta olan firmalar sayesinde güvenle kendinizi ve sevdiklerinizi emanet edeceğiniz bu yapılara kavuşabilirsiniz. Her yaştan insanın rahatlıkla inmesi için uygun şartların sağlandığı yangın merdiveni imalatı ile ilgili detaylı bilgileri almak için siz de firmalarımızla hemen irtibata geçebilirsiniz. Yüksek katlardan inerken başınızın dönmesini engellemek amacıyla genellikle Z tipi yangın merdiveni üretimi gerçekleştiren firmalar, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği ve sağlığı için her türlü detaylı en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Sizler de sorunsuz yangın merdiveni hizmetleri için güvenilir ve sertifikalı elemanlara ihtiyaç duyduğunuz da, en iyi adreslerden birisi olan firmalarımızı ziyaret edebilir ve çalışmalarına göz atabilirsiniz. Böylece en zor anlarınızda sizi güvenle taşıyacak olan sağlam ve dayanıklı yangın merdivenlerine sorunsuz yangın merdiveni hizmetleri sayesinde kavuşabilirsiniz. Kat sayısına ve malzeme kalitesine göre değişen yangın merdiveni fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almadan önce binalarınızda yapılması gereken ücretsiz keşif hizmetlerini bir telefon ile başlatmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Sizlerle iletişime geçecek olan kaliteli, sertifikalı ve eğitimli çalışanlarımız sayesinde siz de kendinizi koruyacak olan yangın merdivenlerinin dilinden en iyi şekilde anlayabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri hiçbir karşılık beklemeksizin, yalnızca siz değerli ziyaretçilerini ve müşterilerini memnun etmek amacıyla sunmakta olan firmalarımızla bir an önce tanışmak için harekete geçebilirsiniz. Yangın merdiveni alırken ve üretimi esnasında nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için bu önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. Sizlerin mutluluğu, refahı ve ferah ortamlara kavuşması için elinden geleni yapmakta olan bu firmalarımız sayesinde siz de attığınız her adımda kaliteyi ve dayanıklılığı görebilirsiniz. Yangın merdiveni fiyatları için arayınız. 0216 621 98 42

  DEVAMINI OKU
 • Antalya Yangın Merdiveni

   İnsanların başta yangın olmak üzere, doğal afet ve terör saldırıları karşısında bulunduğu yapıyı kolay ve sağlıklı bir şekilde tahliye edebilmeyi sağlayan yapılara yangın merdiveni adını verebiliriz. Yangın merdiveni belediyelerin standartlarına  ve bu ölçülere göre “yangın merdiveni imalatı” gerçekleştirilmektedir.  Yangın merdiveni yönetmeliğinde hangi yapılara ne tür yangın merdiveni çeşidi kurulacağı ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir.  Yer sıkıntı anlamında yangın merdiveni yönetmeliğine göre bu tarz yapıların yangın merdiveni çeşidi, dairesel yangın merdivenidir. Büyük olan yapılarda ise Z Tipi Yangın Merdiveni kurulması yönetmelikte belirtilmiştir. Yani Yangın Merdiveni Firmaları bu yönetmeliğe göre  Yangın Merdiveni üretimi gerçekleştirmelidirler. 

  Yangın merdivenleri, yapılarda bulunması için çok önemli ve üzerinde durulması gereken ciddi sistemlerdir.  Yangın Merdiveni Firmaları, insanların bu sistemleri kullanarak rahat ve sağlıklı, güvenilir bir biçimde yapıyı tahliye etmesi için kalite ve standartlara uyması gerekmektedir. Firmalar insanların bu yapıları kullanarak daha rahat bir şekilde tahliyelerini gerçekleştirmeleri için o kalite ve standartlarda yangın merdiveni imalatı gerçekleştirmeleridir. 

  Yangın merdiveni  ülkemizde hemen hemen bütün yapılarda yapılması zorunlu bir hale getirilmiştir. Bunun için yangın merdivenini standartlara uygun bir şekilde üretebilmek için yönetmelik çıkarılmıştır. Bu yönetmeliğin dışında bir yangın merdiveni firmaları ile kesinlikle anlaşmayınız. 

  Yangın merdiveni üretiminde kullanılan malzemenin çelik ve paslanmaz olması son derece önemlidir. Sonuç olarak daima o yangın merdiveni var olacak. Bu açıdan yangın merdiveni üretimi için özel olarak üretilmektedir. Buda yangın merdiveninin malzemesinin de ciddi anlamda önemli olduğunun bir göstergesidir.

  Yangın Merdiveni Fiyatları, bir çok firmada değişik olabilse de önemli olan standart ve yönetmeliğe uygun kaliteli malzemelerden oluşmuş yangın merdiveni firmaları tercih edilmelidir. Fiyatının çok düşük olduğu yangın merdiveni firmalarından uzak durulmasında yarar vardır. 0216 621 98 42

  DEVAMINI OKU
 • Yangında Yangın Merdiveni Kullanın

  Yangın merdiveni başınızı kaldırıp da yukarı doğru baktığınız da, başınızı döndürecek kadar uzunluğa sahip olan yangın merdivenlerinin basamaklarını saymakla bitiremezsiniz. Çünkü şekil bakımından da yuvarlak veya köşeli bir görünüme sahip olan ve binaların iç merdiven mimarisinden farklı bir görünüme sahip olan yangın merdivenlerini yalnızca kendinizi tehlikede hissettiğiniz andan kullanmanız gerekmektedir. Bu tehlikeli anlar genellikle yangın, deprem, sel gibi doğal afetler olmaktadır. Bazen ise insanların hatalı davranışları ve ihmalikleri nedeniyle aynı tür olaylar çıkabilmektedir. İşte bu tür afetlerde yangın merdiveni kullanmanız sayesinde siz de kendinizi güven altında hissedebilirsiniz. Bu nedenle sizler için yangın merdiveni imalatı gerçekleştirmekte olan firmalarımıza hemen başvuru yapabilir ve çok daha fazla bilgiye sahip olacak şekilde yaşantınıza devam edebilirsiniz. Yangın merdiveni üretiminde nelere dikkat edildiğini bilmek, bilinçli bir tüketici olmanız açısından önemli olacaktır. İşte sizler de böylesine önemli konulardan haberdar olmak ve en uygun yangın merdiveni fiyatları ile tanışmak için hemen bizi aramaya başlayabilirsiniz. Yangın merdiveni kullanımının zorunlu olması sayesinde tüm büyük ve küçük çapta yerleşim yerleri ve bina sahipleri de kendilerine güvenli alanlar açacaklardır. İşte tüm bu birlikteliklerin sağlanmasında etkili olan üretimlerimize göz atmak ve binanıza en uygun Z tipi yangın merdiveni ile tanışmak için siz de iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Her türlü afette sizi koruyacak olan yangın merdivenlerinin hava şartlarından ve ısı, duman gibi faktörlerden etkilenmeyen, kaymayan zemine sahip olan malzemelerden üretilmesine dikkat edilmektedir. Bu çelik profillerin birbirine monte edilmesi sayesinde ortaya çıkan ve binanızın bir cephesini kaplamakta olan yapılara atacağınız adımların her birisinde güvenli alanlara hızla ulaşacak olmanın rahatlığını da yaşayacaksınız. Yaşamınızın huzurlu bir şekilde sürmesi için afetlerde kullanabileceğiniz yangın merdiveni imalatı ve montajı için en kapsamlı bilgileri ekibimiz sayesinde alabilirsiniz. 0533 120 48 34

  DEVAMINI OKU
Yukarı Çık