| 0 |

Antalya Yangın Merdiveni Montajı

 İnsanların başta yangın olmak üzere, doğal afet ve terör saldırıları karşısında bulunduğu yapıyı kolay ve sağlıklı bir şekilde tahliye edebilmeyi sağlayan yapılara yangın merdiveni adını verebiliriz. Yangın merdiveni belediyelerin standartlarına  ve bu ölçülere göre “yangın merdiveni imalatı” gerçekleştirilmektedir.  Yangın merdiveni yönetmeliğinde hangi yapılara ne tür yangın merdiveni çeşidi kurulacağı ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir.  Yer sıkıntı anlamında yangın merdiveni yönetmeliğine göre bu tarz yapıların yangın merdiveni çeşidi, dairesel yangın merdivenidir. Büyük olan yapılarda ise Z Tipi Yangın Merdiveni kurulması yönetmelikte belirtilmiştir. Yani Yangın Merdiveni Firmaları bu yönetmeliğe göre  Yangın Merdiveni üretimi gerçekleştirmelidirler. 

Yangın merdivenleri, yapılarda bulunması için çok önemli ve üzerinde durulması gereken ciddi sistemlerdir.  Yangın Merdiveni Firmaları, insanların bu sistemleri kullanarak rahat ve sağlıklı, güvenilir bir biçimde yapıyı tahliye etmesi için kalite ve standartlara uyması gerekmektedir. Firmalar insanların bu yapıları kullanarak daha rahat bir şekilde tahliyelerini gerçekleştirmeleri için o kalite ve standartlarda yangın merdiveni imalatı gerçekleştirmeleridir. 

Yangın merdiveni  ülkemizde hemen hemen bütün yapılarda yapılması zorunlu bir hale getirilmiştir. Bunun için yangın merdivenini standartlara uygun bir şekilde üretebilmek için yönetmelik çıkarılmıştır. Bu yönetmeliğin dışında bir yangın merdiveni firmaları ile kesinlikle anlaşmayınız. 

Yangın merdiveni üretiminde kullanılan malzemenin çelik ve paslanmaz olması son derece önemlidir. Sonuç olarak daima o yangın merdiveni var olacak. Bu açıdan yangın merdiveni üretimi için özel olarak üretilmektedir. Buda yangın merdiveninin malzemesinin de ciddi anlamda önemli olduğunun bir göstergesidir.

Yangın Merdiveni Fiyatları, bir çok firmada değişik olabilse de önemli olan standart ve yönetmeliğe uygun kaliteli malzemelerden oluşmuş yangın merdiveni firmaları tercih edilmelidir. Fiyatının çok düşük olduğu yangın merdiveni firmalarından uzak durulmasında yarar vardır. 0216 621 98 42


Başarı Mühendislik

Yangın Danışmanlığı

Çağrı Merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alınız.