| 0 |

Yangın Merdiven Firması

 Yangın her zaman yaşanabilecek bir felaket olmasa da her an yaşama bir ihtimalimiz vardır. Bazen bir insanın dikkatsizliği yüzünden bazense gerekli elementlerin birleşmesiyle oluşur. Yangın hangi yolla oluşursa oluşsun çok tehlikeli bir afettir.  Yangın merdivenleri bu felaketi önleyemese de olduğu zaman binanın hemen tahliye olmasını sağlar  ve zaman kaybı yaşamadan söndürmeye işlemine başlanmasına yardımcı olur.   

Ülkemizde 2009'dan sonra  bir konut koruma yasası oluştururmuş ve yangın merdiveni büyük bir bölüm oluşturmuştur. Bu bölümde her binaya uygun merdiven üretilmesi gerektiğini ve 50 kişiyi geçen yaşam alanlarında yangın  merdiveni kullanılması gerektiğine dikkat çekmiştir. Yangın merdiven fiyatları bu yönetmenliğe göre şekil almış ve farklılıklarıyla fiyat aralığı oluşturmuşlardır.

Kat sayısına ve binanın yüksekliğine göre bir fiyat lisesi oluşturmuş ve o malzemeleri kalitesine göre fiyat artımı yapılmıştır. Ayrıca merdivenin modelli de fiyatı yükselten bir durumdur, çok farklı modeller yer almada yangın merdiveni kategorisinde her zaman Z tipi yangın merdiveni daha pahalı olmuştur. Çünkü Z tipinde özellikler fazla ve tahliye hacmi yüksektir. Yapımında yatay zemini baz alındığı için merdivenleri yatay şeklinde durmuş buda kaçış sırasın yürümeyi kolaylaştırmıştır. Diğer merdivenlerin basamakları düz bir yapıya sahiptir, bunda inerken baş dönmeleri oluşturmakta ve başka kazalar yaşanmaktadır. Fiyatları yükselten diğer bir faktör ise firmanın uzmanlık alanı ve amacına uygun ürünler üretmesidir. Birçok yangın merdiveni üreten firma vardı ama bunlar bir çoğu baştan salma işler yapmakta ve amacının dışında hizmet vermektedir.  

Yangın Merdiveni Firmaları

Küçük ya da büyük ölçekli binalarda bulundurulması gereken ve en güncel doğal afet yönetmeliklerine göre de artık tamamen zorunlu bir hale gelen yangın merdivenleri, olası bir yangın durumunda hayat kurtarıcı olabilmektedir. 

En Kaliteli Yangın Merdiveni Çözümleri

Bir yangın merdiveninden beklenen her türde kalite ve dayanıklılığı kusursuz bir şekilde sağlayabilen yangın merdivenlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiren Sultanbeyli yangın merdiveni firması, uzun yıllardır piyasada yer alan birbirinden farklı pek çok müşteriye başarılı bir şekilde hitap etmektedir. Binalar için en önemli bina bileşenlerinden birisi olarak da adlandırılabilen yangın merdivenleri konusunda tartışmasız en iyi çözüm olabilecek Sultanbeyli yangın merdiveni firması ayrıca piyasada yer alan rakiplerine nazaran gelen müşterilerine verdiği cazip fiyatlandırmaları nedeniyle de tercih edilmektedir.

Son derece kaliteli malzemeler ile üretilen ve her biri yüksek ısı ve direnç testlerinden geçirilen profesyonel yangın merdivenlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiren  yangın merdiveni firması, bu özelliği ile yangın merdiveni ihtiyacı olan inşaat firması sahiplerinin büyük beğenisini kazanabilmektedir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda yalnızca onlara özel indirimler ve yangın merdiveni kampanyaları da uygulayarak  böylece her geçen gün müşteri portföyünü katlamaya devam etmektedir. 

Güvenilir bir yangın merdiveni istiyorsanız  3 bine yakın bir ücreti gözden çıkarmalısınız. Ayrıca ateşe dayanıklı malzemelerden yapılmış, binaya tam uyum sağlamış merdivenin fiyatları daha da yüksektir. Ucuz bir merdiven almak istiyorsanız yangın sırasında yaşayacağınız sorunları göze almalı ve büyük bir vicdan azabını yüklenmelisiniz. Çünkü ucuz merdiven demek çürük yapı ve dayanıksız basamaklar demektir. Unutmayın yangın merdiveni geleceğinize korum altına alır ve çocuklarınıza güvenli bir ev sunar.  Sizde binanıza yangın merdiveni yaptırın geceleri rahat uyuyun.


Başarı Mühendislik

Yangın Danışmanlığı

Çağrı Merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alınız.