| 0 |

Yangın Merdiveni Çeşitleri

Kapalı alanlarda meydana gelebilecek olan felaketlere karşı tedbir almanızı daha kolay hale getiren yapılar yangın merdiveni olarak karşınıza çıkacaktır. Kaliteli firmalar tarafından üretilmesi halinde uzun yıllar boyunca dayanıklı olarak kullanabileceğiniz bu ürünlerde herhangi bir problemi yaşamayacağınızı belirtmekteyiz. Bu nedenle öncelikle firmaların güvenilir olmasına, yönetmeliklere uygun hareket etmesine ve profesyonel adımları attığına emin olmalısınız.

Sizler de yangın merdiveni almak istediğinizde belirli kriterlere göre üretilen ve güvenlik testlerinden başarılı sonuçları alan ürünlere öncelik vermelisiniz. Böylece evlerinizde, okulda, hastanede veya iş yerinizde bulunduğunuz esnada yangın, deprem, sel gibi çeşitli felaketlerde hızlı tahliyeleri gerçekleştirebilirsiniz. Tehlikeleri bir çırpıda atlatabilmeniz için hayati önem taşıyan yangın merdivenlerine dair tüm detayları bizlerden öğrenebilirsiniz. Son derece uzmanlık isteyen tasarım, imalat ve montaj aşamalarında sizleri asla yalnız bırakmıyoruz.

Yangın Merdiveni Çeşitleri

Yangın merdivenlerinin belirli ölçülere ve standartlara göre hazırlanmasında yönetmelikten faydalanılmaktadır. Bu aşamada binanız için hangi yangın merdiveni çeşidinin daha uygun olacağına da karar verecek olan uzman mühendislerimiz ve ekiplerimiz sayesinde keşiflerin yapılacağını aktarmaktayız. Ücretsiz keşiflerde Z tip, makaralı yangın merdiveni, tek kollu yangın merdiveni veya dairesel yangın merdivenlerinden hangisinin daha güvenilir ve sağlıklı olacağına karar verilecektir. Ayrıca yangın merdivenlerinin maliyetine dair net sonuçların elde edilmesi sağlanacaktır. Kaçış noktalarına uygulanacak olan bu ürünlerin montaj ve sonrası ile ilgili tüm detayları bizlerden öğrenebilirsiniz. Ekiplerimiz sayesinde yıllarca bakım ve onarım hizmetlerinin sorunsuz ve kusursuz bir şekilde gerçekleşeceğini görebilirsiniz.

Binalarınızın yüksekliğine ve bazı özelliklerine göre Z tipi yangın merdivenlerinin uygun olması halinde ölçülerin ideal bir şekilde uygulanacağını görebileceksiniz. Garantili işçilik avantajlarımızla elde edeceğiniz yangın merdiveni ürünlerinizi gönül rahatlığıyla kullanmanız için tüm adımları atmaktayız. Sizler de telefonla iletişime geçerek çok daha fazlası hakkında detaylı ve güncel bilgileri elde edebilirsiniz. 


Başarı Mühendislik

Yangın Danışmanlığı

Çağrı Merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alınız.