| 0 |

Yangın merdiveni fiyatını neler yükseltir?

Yangın merdiveni fiyatları ile ilgili geçmişte yazdığımız yazılarda standart bazı özelliklerden söz etmiştik. Bu özelliklerin, müşteri isteğine göre daha kaliteli olarak sunulması, üstün malzemelerden üretilmesi ve ekstra detaylara yer verilmesiyle ise bu fiyatlarda artışlar görülecektir. İşte şimdi bu yazımızda yangın merdiveni fiyatını neler yükseltir? Sorusunun yanıtını vereceğiz.

Yangın merdiveni alırken önceliği her zaman malzeme kalitesine vermenizi tavsiye etmekteyiz. Bunun dışında binanıza uygun olarak ölçülerin ve genellikle yüksek binalarda kullanılan Z yangın merdiveni özelliklerinin hemen hemen birbirleri ile aynı olacağını belirtebiliriz. Ancak kullanılan malzemelerdeki çelik ve metal profil kalitesi ne kadar üst seviyede olursa, yangın merdivenlerinin hayat kurtarma oranları da o kadar artacaktır.

Bunu göz önüne aldığınız da, yangın merdiveni özellikleri alanında yapacağınız araştırmalarda, fiyatların yüksek olmasının pek bir önemi kalmayacaktır. Çünkü İstanbul yangın merdivenleri firmamız, hem ucuz fiyata yangın merdiveni temini sağlamakta, hem de malzemeleri en yüksek kalitede olanlarından seçmektedir. Böylece yalnızca maddi yönden kazanç sağlamayı değil, müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı da hedeflemektedir. Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerde yangın merdiveni tiplerini, boyasını, basamaklarını ve sahanlıklarını ücretsiz keşif hizmetlerimizle belirledikten sonra üretime geçmekteyiz.

Ürettiğimiz yangın merdiveni fiyatları için belirleyici olan unsurların kalitesini maksimum seviyede tutmamıza rağmen, piyasadaki rakiplerimize göre yine en uygun rakamlar firmamız tarafından sunulmaktadır.

Yüksek kat seviyelerine, buna göre belirlenen yangın merdiveni tipine ve müşterinin isteğine göre yer verilen özel tasarımlara göre uyumlu hale getirilen yapıların hem zevkinize uygun olmasıyla yüzünüzü güldürmesi, hem de cebinize dost olması sayesinde uzun yıllar kullanım sunmasıyla, yangın merdiveni imalatında parmakla gösterilen sayılı firmalardan birisi konumunda bulunmaktayız.

Sizlere ve dostlarınıza armağan ettiğimiz kalitemiz, profesyonel hizmetlerimiz ve hiçbir yerde duyamayacağınız fiyatlarımızla yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Hava şartlarının ve zemin şartlarını uygun hale getirdikten sonra çelik ve metal profilleri kaliteli bir şekilde birleştirerek kurulum ve montajları sağlamaktayız. Kendinizi yalnız hissetmenize fırsat vermediğimiz bakım ve onarım çalışmalarımızı da sunarak, yıpranmış yangın merdivenlerinizi eskisinden daha iyi performanslara ulaştırmaktayız. Böylece yangın merdivenlerinizi yenilemekle hem zaman kaybı, hem de maddi açıdan zararlar yaşamayacaksınız. Detaylı bilgileri almak, yangın merdiveni fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan ücretsiz keşif hizmetinden faydalanmak için web adreslerimizde bulacağınız iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. 0533 120 48 34 BAŞARI MÜHENDİSLİK


Başarı Mühendislik

Yangın Danışmanlığı

Çağrı Merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alınız.