ŞİRKET GENEL MÜDÜR (CEO) MESAJI:

Şirketimiz, metropol ilimiz İstanbul’un  Büyük, Dinamik ve Saygın Yapı Firmalarından Birisidir.. Bünyesinde Yangın Güvenlik Sistemlerini; Yangın Merdiveni İmalatını, Yangın Kapısı İmalatını, Spring Sistemi İmalatını ve Çelik Çatı İmalatını Bulunduran Firmamız, Hizmetlerini  Bu Alanlarda Devam Ettirmektedir.

Uzman Kadromuzla, Siz Değerli Müşterilerimizle, Gelişen ve İlerleyen Büyük Bir Aileyiz Biz. Gelişen Yeniliklere Açık, Sektördeki Yönetmeliğe Bağlı, İş İlişkilerinde Hep Beraber Kazanmayı Benimseyerek İlerliyoruz. Türkiye’nin ve Tüm Dünyanın, Rekabetçileri Arasında Daha İyi Temsil Edilebilmesi İçin, Şirket Olarak Yaptığımız Yangın Güvenlik İşlerin Öneminin Farkındayız. Amacımız, Sadece İstanbul Rekabet Gücümüzü Arttırmakla Sınırlı Değildir. Hem Yaptığımız İmalatlar Hem de Yangın Danışmanlığında Daima İleriye Dönük İşler Gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, Dünyadaki Ekonomik, Sosyal Değişim ve Gelişmeleri  Takip Eden, İmalatları Buna Göre İlerleten, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ Anlayışına Hakim, Uzman Bir Aileyiz. Sürekli Eğitim,  Anlayışımızın Uzantısıdır. Bu Amaçla Firma İçi Eğitimler İle Personel Performansımız Daima Yükseltilmektedir.

Kendimize, Birlikte Yürüdüğümüz Uzman Ekibimize, Güveniyor ve bu Şekilde Çalışıyoruz. Geçende Olduğu Gibi, Gelecekte de Çalışmaya Ve İlerlemeye Devam Edeceğiz.

Amacımız İnsanların Can ve Mal Güvenliği İçin Daima Doğru ve Kaliteli İşlerimizi Devam Ettirmektir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Neden Biz?

  • Memnuniyetiniz önceliğimiz.
  • Seçkin içerikler sunarız.
  • Satış destek ekibimiz hizmetinizde.
89%

15 Yıllık tecrübe.

Hakkımızda

Güvenilir Hizmetler

Bütçe Dostu

Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en doğru bütçe ile sağlayabiliriz.

Koçluk ve Danışmanlık

Deneyimli Ekip

Özel içerik temini, fiyat avantajı sunma ve uygun ödeme seçenekleri yaratma gibi konularda kuvvetli ilişkilerimizin gücünü sizlerle paylaşıyoruz.

Çelik çatı, Yangın Merdiveni ve Yangın güvenlik sistemlerinde kalite, hız ve güven kavramları ile beraber ve insan can güvenliğini de daima üst seviyelerde tutarak faaliyet alanlarında öncü bir yapı kuruluşu olarak kalitesiyle sektöre yön vermek.

Çelik Çatı, Sprink Sistemi, Yangın Kapısı, Yangın Merdiveni İmalatı ve Çıkan yangınları anında algılayan ve otomatik söndürebilen sistemlerin yapısını ve yaratacağı faydaları bütün herkese anlatarak bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak projelerin hayata geçirilmesi için Firma yeniliklerini ve temel değerleri doğrultusunda hizmet vermek.

0
0

Başarı Mühendislik

Yangın Danışmanlığı

Çağrı Merkezimizi Arayıp Detaylı Bilgi Alınız.