Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ŞİRKET GENEL MÜDÜR (CEO) MESAJI:

Şirketimiz, metropol ilimiz İstanbul’un  Büyük, Dinamik ve Saygın Yapı Firmalarından Birisidir.. Bünyesinde Yangın Güvenlik Sistemlerini; Yangın Merdiveni İmalatını, Yangın Kapısı İmalatını, Spring Sistemi İmalatını ve Çelik Çatı İmalatını Bulunduran Firmamız, Hizmetlerini  Bu Alanlarda Devam Ettirmektedir.

Uzman Kadromuzla, Siz Değerli Müşterilerimizle, Gelişen ve İlerleyen Büyük Bir Aileyiz Biz. Gelişen Yeniliklere Açık, Sektördeki Yönetmeliğe Bağlı, İş İlişkilerinde Hep Beraber Kazanmayı Benimseyerek İlerliyoruz. Türkiye’nin ve Tüm Dünyanın, Rekabetçileri Arasında Daha İyi Temsil Edilebilmesi İçin, Şirket Olarak Yaptığımız Yangın Güvenlik İşlerin Öneminin Farkındayız. Amacımız, Sadece İstanbul Rekabet Gücümüzü Arttırmakla Sınırlı Değildir. Hem Yaptığımız İmalatlar Hem de Yangın Danışmanlığında Daima İleriye Dönük İşler Gerçekleştiriyoruz.

Firmamız, Dünyadaki Ekonomik, Sosyal Değişim ve Gelişmeleri  Takip Eden, İmalatları Buna Göre İlerleten, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ Anlayışına Hakim, Uzman Bir Aileyiz. Sürekli Eğitim,  Anlayışımızın Uzantısıdır. Bu Amaçla Firma İçi Eğitimler İle Personel Performansımız Daima Yükseltilmektedir.

Kendimize, Birlikte Yürüdüğümüz Uzman Ekibimize, Güveniyor ve bu Şekilde Çalışıyoruz. Geçende Olduğu Gibi, Gelecekte de Çalışmaya Ve İlerlemeye Devam Edeceğiz.

Amacımız İnsanların Can ve Mal Güvenliği İçin Daima Doğru ve Kaliteli İşlerimizi Devam Ettirmektir.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
  • "yangın merdiveni"; "yangın kapısı"; "yangın merdiveni"; "yangın danışmanı "; "yangın merdiveni"; "yangın merdiveni";
  • Yukarı Çık